Tellimisinfo

  1. Kui pikk on valmistamise aeg?

Toodete valmistamise aeg on üldiselt 1-2 nädalat. Osadel toodetel on tarneaeg juurde märgitud. Suurte mänguasjakastide tarneaeg on 4 nädalat! Kadakapaneelide tarneaeg võib olla kuni 3 nädalat, vajadusel küsi meilt üle. Kui Sul on vaja oma tellimust mingiks kindlaks ajaks kätte saada, siis kindlasti võta meiega ühendust laserikoda@gmail.com ja võimalusel teeme tellimuse kiiremini valmis.

 

  1. Kuidas me saadame?

Võimalusel saadame pakid pakiautomaadiga ja selle teenuse hinnaks on 2,99€. Pakid, mis automaati ei mahu, edastame kulleriga ja selle teenuse hinnaks on 9,90€. Kuressaares saame kauba tasuta ise kohale tuua ja selleks valige ostukorvis käest kätte Kuressaares. Võtame Teiega ise ühendust, kui tooted on valmis.

 

  1. Tellimuse vormistamine e-poes

Lisa soovitud asjad ostukorvi. Ostukorvis vali sobiv kohaletoimetamise viis ja vajuta nuppu “Tellimuse vormistamine”. Peale seda saate lisada oma andmed ja ka kogu olulise info tellimuse kohta (nimed jõuluehetele, kastidele pusledele jne, graveeringud, muu lisainfo). Seda saad teha Tellimuse lisainfo lahtris. Vajutades nuppu “Esita tellimus”, saad oma meilile kinnituse, kus on ka rekvisiidid tellimuse eest tasumiseks. Kui olete tasunud, läheb tellimus töösse ja makse laekumise kohta enam eraldi kinnitust ei tule.

 

  1. Tellimine Facebooki kaudu

Alati võid kirjutada meile otse Facebooki messengeri või Instagrami sõnumitesse ja seal oma soovidest teada anda. Sel juhul saadame arve messengeri või meilile.

 

  1. Tellimine e-maili teel

Soovi korral esita oma tellimus e-mailile laserikoda@gmail.com.